گوگرد مایع انقلابی در کشاورزی

این محصول در مهرماه 1392 اختراع گردید و تولید آن منطبق با مندرجات در بخشنامه 8532 سازمان حفظ نباتات کشور می باشد

 
» » مقاله تنظیمی جهت ارائه به علوم پزشکی کشور
گوگرد مایع_2568
گوگرد مایع_2568
گوگرد مایع_705
گوگرد مایع_705
گوگرد مایع_2642
گوگرد مایع_2642
گوگرد مایع_707
گوگرد مایع_707
گوگرد مایع_4796
گوگرد مایع_4796
عقرب

مقاله تنظیمی جهت ارائه به علوم پزشکی کشور

توسط: admin در 22-06-1394, 23:36

به نام خدا

مقاله تنظیمی جهت ارائه به علوم پزشکی کشور

مشمول بر 4 صفحه و یک جزوه پیوستی

(تحقیقی – پژوهشی از سال 1374 تا 1393)

ثبت اختراع در مهرماه سال 1392 در علوم فناوری و پژوهشی بسیج نخبگان

و ثبت اختراع در مهرماه سال 1391 در ثبت اسناد و املاک کشور

مراتب تحقیقی و تکمیلی در حال اقدام: 1) عناصر مرتبط  2) حجم و مقدار مواد و اجزاء تشکیل دهنده هر یک  3) درج و توضیح به جز موارد اختصاصی و فرمولاسیون خصوصی اختراع که جزء موارد و علوم اخلاقی ، معنوی و خصوصی مخترع محسوب می گردد که هر شخصی با هر عنوان و مسئولیتی چه در ایران و چه در خارج از کشور حق استفاده چاپ و دسترسی به فرمول اینجانب محمد جواد شهنازی مخترع این محصول را نخواهد داشت مگر در مواردی که قرارداد رسمی منعقد و در چارچوب و مقررات ثبت شده جزء مقررات مخترعین و پژوهشگران تحت لیسانس شرکت پارس گوگرد مایع کیمیا و تحت نظارت شخص مخترع تولید و عرضه گردد ، در غیر این صورت به عنوان در اختیار گرفتن حق مسلم و با تصرف عدوانی و وارد نمودن خسارات مادی و معنوی به مخترع شرکت پارس گوگرد مایع کیمیا تحت پیگرد قانونی و باید متحمل تمامی خسارات وارده باشد که این موارد جنبه کیفری داشته و طبق مقررات مندرج در ضوابط ثبت اختراع محکوم می گردد.

 

 

گوگرد مایع تک ظرفیتی  مواد تشکیل دهنده طرح نولید و خواص درمانی برای اولین مرتبه در جهان : عصاره تخلیص شده از گوگرد

پروتئین ها: علاوه بر هیدروژن ، اکسیژن و کربن ، دو عنصر دیگر نیز در ساختار خود نهفته دارد نیتروژن و گوگرد که ار تعداد زیادی از اسید های آمینه های .......................................................... تشکیل یافته این اسید های آمینه در صنایع کشاورزی به عنوان تغذیه به همراه گوگرد نقش ویژه ای را در رشد و نمو محصولات به عهده دارد. یکی از مهمترین ویژگی های گوگرد داشتن خواص درمانی به دلیل ترکیبات معدنی مانند کلرید ها – کربنات – فسفات ها و غیره که در ساختار بعضی از بخش های بدن موجودات زنده نقش داشته و واکنش زیستی بدن کمک می کند و خواص ذاتی و درونی موجودات زنده ای که در تبدیل مواد معدنی به مواد آلی نقش داشته اند در پیکر موجودات زنده ترکیبات آلی گوناگونی را در چهار گروه از مهمترین ترکیب های آلی مانند هیدرات های کربن ، لیپید ها ، پروتئین ها و اسید های نوکلئیک و آمینه اسید های تشکیل دهنده نشاسته ، قند و شکر پنبه که هیدراتهای کربن هستند که در سه گروه اصلی مونوساکارید ها و دی ساکاریدها و پلی ساکارید ها که معروف ترین آن ها گلوکز ، ساکاروز و نشاسته می باشد و لیپید ها که از عناصر هیدروژن ، اکسیژن و کربن تشکیل یافته و تشکیل دهنده روغن ها و چربی ها می باشند پروتئین ها که نقش عمده ای را در بدن به عهده دارند و مهمترین آن هموگلوبین در خون مسئول انتقال گاز های تنفسی و نقش آنزیمی برای ادامه زندگی سلولها را بعهده دارند.هیدروژن _ اکسیژن و کربن _ نیتروژن و گوگرد که از تعداد اسید های آمینه با یکدیگر ترکیب شده اند ساخته شده است اسید نوکلئیک : که در تولید مثل و وراثت نقش دارند.

 

 

تحصیل ..... تشویقی بر ادامه تحقیقات اینجانب به شمار می آید. و خوشبختانه و با سرافرازی نتایج ثمر بخشی را در درمان بیماری های پوستی (اگزما) که درمان به موقع این بیماری از ابتلا به امراض خطرناک و کشنده و سرطان های پوستی جلوگیری می نماید نویدی را به جامعه زحمت کش و محبوب پزشکی می دهد.

تحقیق بر روی اثر گذاری و درمان این اختراع به بیماری های ......... نویدی جدید به ملت عزیز خواهد بود ضمن اینکه تحقیقات زیادی در خصوص تأثیرات نوعی از این محلول بر بیماری های پوستی و قارچی دام و طیور در دست اقدام و بزودی نتایج عالی و درمانی آن نیز به دامپزشکی کشور ارائه خواهد شد. (انشاا...)

اینجانب مفتخر هستم که بتوانیم برای ملت و کشور عزیز ایران قدمی مثبت برداشته و این محصول را جایگزین سموم و کود های کشاورزی شیمیایی وارداتی با عوارض های خطرناک کرد و نوع درمانی و بهداشتی آن را نیز جایگزین داروهای وارداتی به کشور بکنیم.

والسلام

محمد جواد شهنازی

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت پارس گوگرد مایع کیمیا

 

 

مواد تشکیل دهنده liquid sulphur  ترمیم کننده و درمان کننده عوارض های پوستی عبارتند از :

عصاره خالص شده liquid sulphur  عصاره این ماده معدنی که طی فرایندی علمی و خالص به موادی آلی توسط این مخترع مبدل گشته از دیرباز یعنی تحقیقات 3000 سال قبل توسط سومری ها تا عصر حاضر بروی این عنصر و دستیابی به خواص ذاتی آن طی سالیان متمادی در تقکرات نسل های قبل و نتایج و حصول کارایی های آن توسط اقشار گذشته ادامه داشته است از دیرباز پی به خواص تولید حرارت ، نور و نقش موثر آن در بازپروری و ارتقاء تولیدات کشاورزی جزء موارد دستیابی به رازهای این عنصر بسیار مطلوب بوده در کتب معتبر باستانی ارتباط تولید علوم کیمیا ، تبدیل فلزات ناقص به کمال رسیدن آن ها (به طلا) مباحث زیادی از متفکران و کیمیاگران بنام یونانی و ایرانی باستان مطرح است که طرح آ« در علوم فعلی جهان امروزی کارآمد نیست ، یکی از مواردی را که در ارتباط با سولفور مورد نظر مجامع علمی ، پژوهشی جهان است ، خواص درمانی آن است مواردی موثر در شفابخش در این ماده معدنی  تا حدودی کشف و مورد بهره برداری صنایع مختلف مانند کشاورزی به منظور تغذیه و کود در ارتقاء بخشیدن به تولیدات و گیاهان است که علی رغم کود های شیمیایی و مضر که نسل حاضر و نسل های آینده را در خطر بیماری های صعب العلاج قرار داده فاقد هرگونه عوارض زیست محیطی و جانبی است و اگر مانند لکوئید سولفور تخلیص موارد جزئی زائد آن مجزا و تخلیص گردد اعجازی در صنایع کشاورزی  و انقلابی در تولید محصولات به طور سالم و ارگانیک و عاری از هرگونه عوارض جانبی به پا خواهد کرد که جایگزین تمامی سموم و کود های شیمیایی خواهد شد حال آن که دستیابی به کلوئید سولفور موجب آن شد تا در درمان بیماری های پوستی و اگزما که مهمترین بیماری در جوامع بشری است مطرح گردد. ترمیم ......... سوزشی و خارشی و جوش های سر عفونی و درمان آنی و سریع آن توسط این ماده اختراعی اعجازی در علوم پزشکی به پا نموده که می توان به جرأت عنوان نمود انقلابی در درمان بیماری های پوستی توسط گوگرد مایع

 

 

liquid sulphur  نوع درمانی در دامپزشکی

نوع درمانی در زمینه دام و طیور

اختراع و تولید این دارو در جهان بی نظیر است.

 • درمان بیماری های پوستی دام ها به منظور بهبود و ترمیم زخم های ناشی از گزش حشرات و آفات
 • نوع درمانی جهت حساسیت های پوستی دام ها
 • نوع درمانی جهت درمان پوسته پوسته شدگی های تاج طیوری و پودری – قارچ تریکوفینون گالینه و کیسه هوایی
 • نوع درمانی جهت قارچ های پوستی در دام ها و حیوانات اهلی
 • نوع درمانی جهت سوزش پوست ها دام ها
 • نوع درمانی جهت پیشگیری قارچ ها و درمان قارچ های طیور ، آلودگی انگلی تاج سفید ، تاول و زگیل تاج و آبله
 • نوع درمانی و پیشگیری از ابتلا و هجوم ویروس ها در اثر رئو ویروس ها حاوی اگزودامی، استافیلوکی مفصلی چربی و گرم
 • پیشگیری از ابتلا به نیوکاسل ، آنفولانزا به دلیل طبیعت خشک و گرم عنصر پایه (گوگرد)
 • نوع درمانی جهت درمان ریزش موهای حیوانات و دام ها
 • نوع بهداشتی آن جهت ضد عفونی سالن ها و محل های نگهداری و پرورش دام و طیور و حوضچه های ضد عفونی ورودی سالن ها

 

نوع دیگر لکوئید سولفور در نوع صنعتی آن است

 • درمانی نوعی مایع تک ظرفیتی ، بدون بو
 • در تهیه لوازم بهداشتی و درمانی : 1- کرم های بهداشتی و درمانی 2- صابون های بهداشتی و درمانی
 • و نوع صنعتی جهت رنگ کردن صنایع کاغذ سازی و مصرف در صنایع چسب سازی و غیره
 • و نوع صنعتی مصارف در رادیاتور های صنعتی خارج از محل های مسکونی و پیشگیری از نشر و ....
 • جهت مصارف مسکونی (به دلیل حفظ دما تا مدت زیاد) و انجماد دیر و حالت ضد یخ بودن آن برای مصارف کشاورزی در فصل سرما و .... که در حال تحقیق و بررسی می باشد.

 

2- علوم و اختراعات پرفسوری .....................................

پروفسور 1 ..........................

پروفسور 2...........................

پروفسور 3 .............................

توسط این مخترع ایرانی تکمیل گردید افتخاری که کشور های .............................. به آن دست نیافتند توسط شخصی  ایرانی طی تحقیقاتی 18 ساله دستیابی به آن را ممکن نمود. مواد موثر این ماده از جمله ترین های گلی کوزیل ها هستند که مهمترین  ترکیبات اسید های آمینه ........................ و ................. ................. ................. را داراست این ماده با ترکیبات موجود و داشتن مقادیر قابل توجهی ...................... آهن روی فیبر و پلاست ها آنی گذاشته و فعالیت آن ها را نسریع می بخشد و کلاژن I و پرتئوگلی کان ها در ماتریکس های بین سلولی را افزایش می دهد.

مویرگ های آسیب دیده در اثر خارش های آسیب دیده و زخم های ناشی از خارش های موضعی پوست موجب جذب مواد عفونی شده و سطح صدمه دیده را آلوده می نماید و همچنین جوش های سر سفید عفونی در اثر سوزش های متمادی خواسته و ناخواسته زخمی شده و توسط شخص مسدوم روکش(کنده) شده ، همچنین کمبود مواد معدنی در پوست و تأثیر یا هجوم مقادیر زیادی گرد و خاک یا مواد حساس کننده موجب سوزش و خارش های پوست می گردد اعجاز این ماده(لکوئید سولفور) در درمان 98 درصد بیماران در مقایسه با مواد و داروهای موجود اعجازی مهم محسوب می شود. ترمیم مویرگی های آسیب دیده در محل زخم ناشی از خارش های پوستی فعالیت کراتینوسیت ها و سایر بافت ها و رفع ..... بد فرم و نسبت های صحیح کلاژن ها در محل صدمه دیده پوست و اخذ نتایج ثمر بخش با مصرف دوره کوتاه مدت 2 یا 3 مرتبه مصرف


تگ‌ها: مقاله تنظیمی جهت ارائه به علوم پزشکی کشور, گوگرد, مایع, کیمیا, کشاورزی, بهداشتی

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.
نقل قول
 • گروه کاربری: میهمان
 • تاریخ عضویت: --
 • وضعیت:
 • 0 خبر
 • 0 نظر
^
با ثبت لینک خود در سایت رنک بالا افزایش بازید داشته باشید و از همه مهمتر لذت وب نویسی با بازدید بالا را تجربه کنید - برای ثبت لینک خود کلیک کنید :
www.best-links.ir
 • Like
 • 1